مدیر عامل شرکت فرودگاه‌ها خبر داد

عرضه اینترنت رایگان در ۱۰ فرودگاه/ پیش بینی تردد ۴.۷ میلیون مسافر در فرودگاه‌ها

25 اسفند 1395 ساعت 15:09

مدیرعامل شرکت فرودگاه ها از ارائه اینترنت رایگان در ۱۰ فرودگاه کشور طی ایام نوروز ۹۶ خبر داد و گفت:امسال فضای ترمینالی در فرودگاه‌ها افزایش یافته تا مردم با تسهیلات بهتری از فرودگاه‌ها استفاده کنند.


به گزارش ندای انقلاب، رحمت‌الله مه‌آبادی در جمع خبرنگاران با اشاره به این‌که امسال سال تحول تاریخی صنعت فرودگاهی ایران بود، اظهار کرد: بر اساس برآوردهای شرکت فرودگاه‌ها، خودمان را آماده کردیم برای ۳۰ هزار و ۵۰۰ پرواز در ایام نوروز ۹۶ در فرودگاه‌ها پذیرا باشیم. بین ۳ میلیون و ۷۵۰ هزار تا ۴ میلیون مسافر در فرودگاه‌ها تردد می‌کنند.

وی با بیان این‌که در نوروز ۹۶ در نشست و برخاست ‌ها شاهد رشد ۱۵ درصدی و در پذیرش مسافر نیز ۱۷ تا ۱۹ درصد رشد را شاهد خواهیم بود،‌ افزود:‌ زیباسازی، توسعه فضای سبز، توسعه روشنایی معابر از جمله برنامه‌هایی بوده که امسال در فرودگاه‌های کشور اجرا شده است.

وی بیان کرد:‌امسال فضای ترمینالی در فرودگاه‌ها افزایش یافته تا مردم با تسهیلات بهتری از فرودگاه‌ها استفاده کنند. در توسعه تجهیزات فرودگاهی نیز ۴۲۰۰ چرخ دستی، ۱۵۰۰ ست صندلی و ۶۳۰ ست کانتر و ترازو به فرودگاه‌های کشور اضافه شده است.

وی با اشاره به وای فای رایگان در ۱۰ فرودگاه کشور گفت: مسافران در ایام نوروز می‌توانند در فرودگاه‌های مهرآباد، هاشمی‌نژاد،‌ شیراز،‌تبریز،‌اصفهان،‌کرمان، زاهدان، یزد، اهواز،‌بندرعباس و گرگان از اینترنت رایگان استفاده کنند.

مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها با یادآوری این‌که در نوروز امسال ارائه خدمات در ۴۲ فرودگاه ۲۴ ساعته می‌شود به گرانفروشی در فرودگاه‌ها اشاره کرد و افزود:‌همه قیمت‌ها در فرودگاه‌ها به روز شده و درسایت شرکت فرودگاه‌ها موجود است و در صورت هر گونه اعتراض مردم می‌توانند از طریق فرم‌هایی که برای این کار پیش بینی شده،‌ شکایت کنند.

منبع : تسنیم

انتهای پیام/


کد مطلب: 358471

آدرس مطلب: http://www.nedayeenghelab.com/vdcfecdmyw6dtja.igiw.html

ندای انقلاب
  http://www.nedayeenghelab.com