شهریاری:

لایحه CFT مشکلی از کشور حل نخواهد کرد/ با این لایحه مخالف هستم

21 مهر 1397 ساعت 13:23

عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: تجربه چهل‌ساله تعامل ابرقدرت‌ها با انقلاب اسلامی این را نشان می دهد که CFT راه حل مشکلات کشورنیست.


به گزارش ندای انقلاب، سیدکمال الدین شهریاری نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی، گفت: تجربه چهل ساله ما این را نشان داده که هرگاه ایران بر مبنای احترام به حقوق و مناسبات بین‌الملل عمل کرده است، ابرقدرت‌ها به سرگردگی آمریکا به جای آن که این اقدام ما را مورد تقدیر قرار دهند، در برابر حسن نیت ما جز بدنیتی، دشمنی و تخاصم راه دیگری را در پیش نگرفته‌اند.

شهریاری با تأکید بر اینکه این احتمال وجود ندارد که پیوستن به این کنوانسیون‌ها مشکل ما با ابرقدرت‌ها و دنیای استکبار را حل کند، گفت: آنها از پیوستن ایران به همین کنوانسیون‌ها، دستاویزی برای فشار بیش‌تر بر ایران می‌سازند و از این رو من به نمایندگی از مردم به این لایحه رای منفی داده‌ام.

نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی گفت: من معتقدم با الحاق ایران به CFT اتفاق امیدبخشی برای کشور نخواهد افتاد.

شهریاری در ارتباط با پیش‌بینی خود در خصوص نظر شورای نگهبان درباره مصوبه مجلس گفت: گمان می‌کنم که این مصوبه بی‌اشکال نباشد.

منبع : فارس

انتهای پیام/


کد مطلب: 360373

آدرس مطلب: http://www.nedayeenghelab.com/vdcjayettuqemtz.fsfu.html

ندای انقلاب
  http://www.nedayeenghelab.com