معروف‌ترین دست پروردگان داعش؛
پسران و دخترانی که خیلی زود «جانی» شدند +عکس
 
 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۰۰:۲۳
کد مطلب: ۳۵۵۲۵۳
 
Share/Save/Bookmark
 
خشونت آن هم به غیرانسانی‌ترین شکل آن، دستاویز «داعش» برای ایجاد رعب و وحشت میان ساکنان مناطق تحت تصرف این گروه است و «اسلام» ابزاری است تا داعش جنایاتش را با آن توجیه و با تحریف به تمام معنی «متوحش» تربیت کند.
به گزارش ندای انقلاب ، آموزش و تربیت داعش تنها به عناصر بالغ محدود نمی شود، بلکه کودکان را هم دربرمی گیرد، به نحوی که این گروه نسلی از این کودکان را به نام «کودکان خلافت» تربیت کرده که مهمترین ویژگی آنها دیدن وحشیانه ترین دوره های آموزش قتل و کشتار است.

جدیدترین گزارش ها از پیوستن بیش از هزار کودک ۳ تا ۱۸ ساله به این پایگاه ها خبر می دهد که در آنها تحت دو نوع از آموزش (شرعی یا دینی و نظامی) قرار می گیرند.

آموزش های نظامی بر نحوه قتل و کشتن افراد متمرکز است که ابتدا روی عروسک هایی به شکل انسان انجام می شود.

معروف ترین دست پروردگان داعش «یونس ابو عود»، کودک ۱۳ ساله بلژیکی، برادر کوچک تر «عبد الحمید ابو عود» عقل مدبر انفجارهای اخیر پاریس است که پس از ترک تحصیل در سال ۲۰۱۴ به برادرش در سوریه ملحق شد.

دومین دست پرورده معروف این مکتب داعش کودک ۳ ساله استرالیایی است که فیلم منتشر شده از او، وی را سلاح به دست نشان می‌ دهد.

همچنین داعش فیلم کودک سه ساله ای را منتشر کرد که درحال بریدن سر عروسکش است. در این فیلم این کودک لباسی به تن دارد که لباس رزم عناصر داعش است و با بریده شدن سر عروسک صدای «الله اکبر» از پشت صحنه به گوش می رسد. حرکات و نحوه بریدن سر این عروسک شبیه جنایات قاتل معروف داعش «جهادی جان» است.

همچنین داعش فیلمی از کودکی پخش کرد که لباسی مشکی به تن و سلاح در دست دارد و با آن رئیس جمهوری آمریکا را تهدید می کند.

در فیلمی دیگر نیز داعش یکی از پایگاه های آموزشی خود در شمال سوریه را به تصویر می کشد که در آن ۶۰ کودک درحال دیدن دوره آموزش نظامی بودند.

افزون بر آن باید از فیلمی یاد کرد که در آن یک دختر ۱۵ ساله دانمارکی با الهام گرفتن از جنایات داعش، مادرش را به قتل رساند. همچنین فیلم «ابو خالد» به همراه سه کودکش که مسلمانان جزایر قناری را به کشتن مسیحیان دعوت و تاکید می کند که نمی تواند، اجازه دهد، کودکانش در سرزمینی بزرگ شوند که امکان پیاده کردن شریعت اسلامی در آن وجود ندارد.