تازه‌ترین خبرها از فیلم جدید «حاتمی‌کیا»
 
 
تاریخ انتشار : شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۲۲
کد مطلب: ۳۵۹۳۵۸
 
Share/Save/Bookmark
 
تدوین فیلم سینمایی «به وقت شام» ساخته جدید ابراهیم حاتمی‌کیا به تهیه‌کنندگی محمد خزاعی در حال انجام است و پیش‌بینی می‌شود تا ۲ ماه دیگر تدوین به طول انجامد.
به گزارش ندای انقلاب، تدوین فیلم «به وقت شام» ساخته ابراهیم حاتمی‌کیا همچنان ادامه دارد و با توجه به حجم سنگین کار به نظر می‌رسد تدوین فیلم ظرف دو ماه دیگر به اتمام می‌رسد. تدوین فیلم توسط مهرداد خوشبخت انجام می‌شود و حاتمی‌کیا نیز بر کار تدوین نظارت دارد.

بخش‌های عمده فیلم در یک هواپیما سپری می‌شود و به همین دلیل جلوه‌های ویژه بصری در فیلم «به وقت شام» از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است با توجه به تاکید حاتمی‌کیا در استفاده از نیروهای جوان و با استعداد ایرانی به نظر می‌‌آید جلوه‌های ویژه بصری فیلم در ایران و توسط کارشناسان ایرانی انجام شود.

شایان ذکر است؛ فیلم سینمایی «به وقت شام» به تهیه‌کنندگی محمد خزاعی دومین همکاری مشترک ابراهیم حاتمی کیا و سازمان اوج است که برای نخستین بار در سطح اول سینمای ایران به صورت مستقیم به حوادث منطقه و اسلام تکفیری می‌پردازد.

در این فیلم بابک حمیدیان و هادی حجازی فر و جمعی از بازیگران بین المللی به نمایش در می‌آید و تلاش گروه سازنده این است که فیلم در سی و ششمین جشنواره فیلم فجر رونمایی شود.

منبع : فارس

انتهای پیام/