مردم منتظر تحقق وعده‌های دولت‌اند
منتجب‌نیا: آقای روحانی؛ مردم به شعار و برنامه‌ شما رای دادند؛ فارغ‌التحصیلان چشم به‌راه‌ هستند
 
 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۵۶
کد مطلب: ۳۵۹۵۴۸
 
Share/Save/Bookmark
 
قائم‌مقام حزب اعتماد ملی در ارومیه با بیان اینکه فرصت چینش نیروها تمام شده و مردم منتظر تحقق وعده‌های دولت‌اند، گفت: آقای روحانی، ۲۴ میلیون نفر به شخص روحانی رای نداده‌اند بلکه به شعارها و برنامه‌های شما رای داده‌اند.
به گزارش ندای انقلاب، حجت‌الاسلام رسول منتجب‌نیا در دانشگاه ارومیه اظهار داشت: باید از فرصت‌ها بهترین استفاده را کرد و بدترین مسئولان کسانی هستند که فرصت‌ها را بسوزانند و بدتر از آن کسانی هستند که فرصت‌ها را تبدیل به تهدید کرده و سعی در دشمن‌سازی کنند. ایران متعلق به تمام ایرانیان است و مسئولان اگر بخواهند که لیاقت و کفایت خود را ثابت کنند باید از این فرصت‌ها بهترین استفاده را کنند.

قائم‌مقام حزب اعتماد ملی با فرصت خواندن دانشجو و دانشگاه بیان کرد: دانشجو یک فرصت غیرقابل جایگزین و پدیده‌ای است که می‌تواند تعقل و اندیشه بیافریند و در یک کلام زبان، عقل، اندیشه،گوش شنوا و قلب یک ملت است.

وی با خطاب کردن دولت تصریح کرد: آقای روحانی، ۲۴ میلیون نفر به شخص روحانی رای نداده‌اند بلکه به شعارها و برنامه‌های شما رای داده‌اند.

قائم‌مقام حزب اعتماد ملی بیان کرد: آقای روحانی شما وعده ایجاد اشتغال داده‌اید و امروز مردم و در راس آن تحصیل‌کرده‌ها و فارغ‌التحصیلان چشم به راه‌ هستند و باید برای اشتغال حتما برنامه‌ریزی داشته باشد و هم‌اکنون چندین ماه از عمر دولت دوازدهم گذشته و فرصت چینش نیروها هم تمام شده و مردم منتظر نتیجه‌اند.

منبع : تسنیم

انتهای پیام/