کارگردان "دکتر سلام"خبر داد
حضور چهره‌های سرشناس در جشن "دکتر سلام"/ از بی‌قانونی دولتی‌ها شکایت می‌کنیم
 
 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۲ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۵۸
کد مطلب: ۳۵۹۲۳۲
 
Share/Save/Bookmark
 
علی صدری‌نیا گفت: شخصیتها و چهره‌‌های سیاسی، هنری و ورزشی مطرحی در جشن چهارسالگی دکتر سلام در مجموعه ورزشی هفتم تیر حضور پیدا می‌کنند.
به گزارش ندای انقلاب، علی صدری‌نیا کارگردان مجموعه طنز دکتر سلام ، با بیان علل تغییر محل برگزاری جشن سالگرد دکتر سلام که پیش از این قرار بود در سالن ۱۲هزار نفری آزادی تهران برگزار شود، اظهار داشت: متأسفانه با وجود اینکه مجوزهای لازم برای برگزاری جشن سالگرد دکتر سلام در سالن ۱۲هزار نفری آزادی از قبل اخذ شده بود با بهانه‌تراشی‌ها و سنگ‌اندازی‌های مسئولان دولتی در نهایت برگزاری این برنامه در سالن ۱۲هزار نفری لغو شد.

وی افزود: ما تمام تلاش خودمان را در روزهای گذشته انجام دادیم که دوستان دولتی را از این اقدام که مصداق بی‌قانونی است منصرف کنیم، ولی فعلاً راه به جایی نبرده؛ البته ما حق شکایت را برای خودمان محفوظ می‌دانیم و قطعاً نسبت به این بی‌قانونی شکایت خواهیم کرد. باید به مسئولین بگویم که شاید بتوان درب آزادی را بست ولی راه آزادی را کسی نمی‌تواند ببندد.

صدری‌نیا با اشاره به محل جایگزین برای برگزاری این مراسم تصریح کرد: به‌دلیل اینکه برنامه‌ریزی‌های طولانی‌مدتی برای برگزاری این جشن انجام شده و افراد زیادی برای حضور در این مراسم به‌شکل رسمی ثبت نام کرده‌اند، با وجود تمام فشارها همانند سال گذشته سالن شهدای هفتم تیر واقع در میدان امام خمینی(ره) ضلع شمالی پارک شهر به‌عنوان محل جایگزین میزبان جشن سالگرد دکتر سلام در نظر گرفته شد.

کارگردان مجموعه طنز دکتر سلام همچنین درباره راهکار این گروه برای حل مشکل کمبود ظرفیت سالن هفتم تیر برای پذیرش میهمانان این مراسم اظهار داشت: به‌دلیل اینکه علاوه بر ظرفیت صندلی‌های سالن هفتم تیر از کف سالن نیز برای حضور بیشتر میهمانان استفاده می‌شود ظرفیت کلی سالن به ۷ هزار نفر افزایش پیدا می‌کند. البته با توجه به اینکه بیش از ۱۴ هزار نفر تاکنون برای حضور در این جشن ثبت‌نام کرده‌‌اند تدابیری اندیشیده شده تا از ظرفیت بیرون سالن نیز برای حضور میهمانان استفاده شود.

وی با اشاره به زمان برگزاری این جشن خاطرنشان کرد: شروع برگزاری جشن رأس ساعت ۱۵ بعدازظهر پنج‌شنبه ۲۳ شهریور در مدت زمان سه ساعت و نیم خواهد بود.

صدری‌نیا همچنین درباره اینکه چه شخصیت‌ها و چهره‌هایی در این مراسم شرکت خواهند کرد، تصریح کرد: اجازه بدهید اسامی اشخاصی را که در این مراسم حضور پیدا می‌کنند برای سورپرایز شدن مهمانان نیاورم ولی به شما این نوید را می‌دهم که شخصیتها و چهره‌‌های سیاسی، هنری و ورزشی مطرحی در جشن امسال حضور خواهند داشت.

منبع : تسنیم