رزمایش نظامی فلسطینی ها در جنوب غزه
 
 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۲ ساعت ۱۰:۲۱
کد مطلب: ۸۹۲۵۸
 
Share/Save/Bookmark
 
تیپ‌های ناصر صلاح الدین، شاخه نظامی کیمته‌های مقاومت مردمی شامگاه روز یکشنبه رزمایش گسترده‌ای را در غرب رفح واقع در جنوب نوار غزه به اجرا گذاشته و طی آن حمله به پایگاه‌های نظامی فرضی رژیم صهیونیستی با شلیک خمپاره و آر پی جی و تیراندازی‌های گسترده را تمرین کردند.
به گزارش "ندای انقلاب" به نقل از ایسنا، در این رزمایش که تحت عنوان "سرزمین فلسطین فروشی نیست" برگزار شد، مبارزان تیپ‌های صلاح الدین تمریناتی از قبیل منفجر کردن بمب در مسیر جیپ‌های نظامی صهیونیستی و محوطه پایگاه‌های نظامی آن و اسارت نظامیان این رژیم و اجرای عملیات تک‌تیراندازی را به اجرا گذاشتند.

سخنگوی تیپ‌های ناصر صلاح الدین ضمن اشاره به اینکه تنها گزینه پیش روی آنها برای آزادی اسرای فلسطینی از زندان‌های رژیم صهیونیستی اسارت نظامیان این رژیم است، مخالفت خود را با هر گونه عملیات سیاسی و مذاکرات سازش با دشمن صهیونیستی که موجب بازداشت مبارزان فلسطینی و تسلط دشمن بر سرزمین فلسطین می‌شود، اعلام کرد.

ابو عطایا عنوان کرد: ما به هیچ وجه در مقابل حملات و جنایت‌های دشمن صهیونیستی علیه مقدسات اسلامی و اماکن تاریخی و باستانی فلسطین در قدس اشغالی ساکت نخواهیم نشست و دشمن غاصب صهیونیستی به زودی تاوان جنایت‌های خود را خواهد دید.

وی تشریح کرد: تهدیدات دشمن صهیونیستی هرگز ما را هراسان نمی‌کند، بلکه این تهدیدات بیانگر چهره پلید این رژیم و اصرار آن بر استمرار جنایت‌های خود علیه ملت فلسطین خواهد بود.

سخنگوی تیپ‌های ناصر صلاح الدین تاکید کرد که مبارزان مقاومت خود را کاملا آماده مقابله با دشمن صهیونیستی و جنایت‌های آن کرده است.

ابو عطایا تصریح کرد که هدف از برگزاری این رزمایش‌ها آمادگی برای مقابله با هر گونه حمله و حماقت دشمن صهیونیستی در آینده است.

وی متعهد شد که مبارزان تیپ‌های ناصر صلاح الدین تا آزادسازی تمامی سرزمین‌های فلسطینی دست از مبارزه و مقاومت نکشند.