واکنش مردم به درخواست انبوه‌سازان
مسکن مهری‌ها: زیر بار افزایش قیمت نمی‌رویم
 
 
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۰ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۳۴
کد مطلب: ۳۵۸۵۳۱
 
Share/Save/Bookmark
 
در حالی به‌تازگی انبوه‌سازان خواستار تجدیدنظر در قیمت ساخت واحدهای مسکن مهر شدند که متقاضیان این طرح در واکنش به این درخواست اعلام کردند به هیچ عنوان زیر بار افزایش قیمت مسکن مهر نمی‌روند.
به گزارش ندای انقلاب، طی دو سه سال اخیر انبوه‌سازان فعال در پروژه‌های مسکن مهر، چند باری جدا از دستورالعمل‌های سه‌گانه افزایش قیمت از وزارت راه و شهرسازی خواسته‌اند قیمت ساخت واحدهای طرح مذکور را افزایش دهد. به‌تازگی نیز عضو انجمن انبوه‌‌سازان استان تهران درخواست مشابهی را از وزارت راه و شهرسازی داشته و گفته انبوه‌سازان درخواست تجدید نظر در قیمت ساخت واحدهای مسکن مهر پردیس را دارند.

این مسئله واکنش متقاضیان مسکن مهر را به‌دنبال داشته است. یکی از متقاضیان مسکن مهر پردیس دراین‌باره به خبرنگار تسنیم گفت:‌ تحت هیچ عنوانی زیر بار افزایش قیمت نمی‌رویم، یک ریال هم بیشتر نسبت به دستورالعمل‌های افزایش قیمت پرداخت نمی‌کنیم.

وی با بیان این‌که شرکت ترکیه‌ای کوزو واحدهای مشابه واحدهای انبوه‌سازان را با توپوگرافی بسیار سخت‌تر با قیمت حدود ۳۰ میلیون ساخته‌اند، افزود:‌ این در حالی است که قیمت ساخت هر واحد مسکن مهر انبوه‌سازان حدود ۳۵ میلیون تومان است،‌ ضمن ‌آنکه ۴۰ میلیون تومان هم تسهیلات دریافت می‌کنند.

وی با یادآوری این‌که انبوه‌سازان به‌خلاف قراردادهای مسکن مهر در ساخت واحدها پکیج، کولر،‌ رادیاتور و... را حذف کرده‌اند، تصریح کرد:‌ انبوه‌سازان هنوز نتوانسته‌اند یک واحد را تحویل متقاضیان دهند، به نظر می‌رسد آنها از نارضایتی مردم لذت می‌برند.

وی در ادامه از عملکرد وزیر راه و شهرسازی نیز انتقاد کرد و افزود:‌ وقتی وزیر نمی‌تواند چند انبوه‌ساز و پیمانکار را مدیریت کند، چگونه می تواند وزارت عریض و طویل راه و شهرسازی را اداره کند.

وی تأکید کرد: در صورت اصرار انبوه‌سازان بر زیاده‌خواهی، متقاضیان مسکن مهر به‌صورت دسته‌جمعی از این طرح انصراف می‌دهند.

منبع :‌ تسنیم

انتهای پیام/