دوره اول متوسطه مدرسه معین تعطیل شد/عزل مدیر آموزش و پرورش منطقه ۲
 
 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳۸
کد مطلب: ۳۵۹۸۳۷
 
Share/Save/Bookmark
 
طبق اعلام آموزش و پرورش ناصر کوهستانی مدیر آموزش و پرورش منطقه دو از سمت خود استعفا داد، همچنین دوره اول متوسطه مدرسه معین تعطیل شد.
به گزارش ندای انقلاب به نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران در پی استعفای ناصرکوهستانی ,صبح امروز در مراسم تودیع و معارفه مدیر آموزش و پرورش منطقه ۲ تهران, هوشنگ میرشفیعی به عنوان سرپرست این مدیریت معرفی شد.

در این مراسم مهندس باقری مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران از تلاش‌ها و خدمات کوهستانی در دوران تصدی مسئولیت در این منطقه, قدردانی نمود.

باقری تصریح کرد: امیدواریم آقای میرشفیعی با توجه به توانمندی‌ها و تجربیات ارزشمند و طولانی خود در حوزه تعلیم و تربیت, بتواند منشا خدمات ارزنده در منطقه باشند.

مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران در این مراسم تاکید کرد: آبادانی و توسعه پایدار و پیشرفت هر جامعه و کشوری مرهون نیروی انسانی توانمند است و برای تربیت نیروی انسانی کارآمد و توانمند ابتدا باید در خانواده و سپس در مدرسه به ویژه دوره پیش دبستانی و ابتدایی سرمایه گذاری کرد.

وی افزود: به همین دلیل توجه و اهمیت به مدرسه و معلم برای کشور ما یک ضرورت بنیادی است و اگر معلم و مدرسه تقویت شوند بی تردید, شاهد موفقیت های روزافزون ایران اسلامی عزیزمان خواهیم بود.

 علیرضا راهپیما رئیس اداره اطلاع رسانی آموزش و پرورش شهر تهران دراین‌باره گفت: دوره متوسطه اول مدرسه معین که این اتفاق در آنجا افتاد تعطیل شد و دوره ابتدایی و متوسزه دوم آن به کار خود ادامه می‌دهد.

انتهای پیام/