نسخه قابل چاپ

نسخه وب

داخلی » خبر » اجتماعی

جزئیات ممنوعیت‌ها و محدودیت‌های ترافیکی جاده‌ها

۱۶ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۴۷

سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای با اعلام ممنوعیت‌ها و محدودیت‌های ترافیکی جاده‌های کشور از افزایش ۹.۱ درصدی تردد وسایل نقلیه طی ۲۴ ساعت اخیر خبر داد.

به گزارش ندای انقلاب، سازمان رهداری اعلام کرد: بر اساس تصاویر دریافتی از دوربین‌های نظارتی،سامانه‌های تردد شمار وگشت های شعب راهداری سراسر کشور طی شبانه ‌روز گذشته، کل تردد ثبت ‌شده براساس آخرین اطلاعات دریافتی از ۲۱۰۹ تردد شمار فعال در محورهای برون‌ شهری، نسبت به روز قبل ۹.۱ درصد افزایش را نشان می‌دهد. همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین ۱۳.۴ درصد بوده و اوج تردد بین ساعات ۱۸ الی ۱۹ و کمترین تردد بین ساعات ۴ الی ۵ صبح صورت پذیرفته است.

ممنوعیت تردد بدلیل مداخلات جوی:

۱- محور رامیان- اولنگ – شاهرود، واقع در استان های گلستان و سمنان ، از مورخ ۲۹ فروردین۹۶ تا اطلاع بعدی، بدلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

۲- محور قدیم فسا – داراب، واقع در استان فارس از مورخ ۶ فروردین ۹۶ تا اطلاع بعدی ، بدلیل آبگرفتگی مسدود است.

۳- محور جدید استهبان – نی ریز، واقع در استان فارس از مورخ ۹ فروردین ۹۶ تا اطلاع بعدی ، بدلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

۴- محور فرعی شمشک – دیزین، واقع در استان های البرز و تهران، از مورخ ۱۷ تیر ۹۶ تا اطلاع بعدی ، بدلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

۵- محور قدیم ایلام – صالح آباد، واقع در استان ایلام، از مورخ ۲۶ تیر ۹۶ تا اطلاع بعدی ، بدلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

۶-محور دارزین-دهبکری ،واقع در استان کرمان ،از مورخ ۲۵ مرداد ۹۶ تا اطلاع بعدی ، بدلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

محدودیت‌های ترافیکی محورهای مواصلاتی تا روز یکشنبه ۱۹ شهریور

موتورسیکلت :

تردد موتور سیکلت تا ساعت ۶ صبح روز یکشنبه هفته آینده از محورهای کرج – چالوس ، هراز، فیروزکوه و محورتهران – سمنان – مشهد و قوچان-مشهد،سبزوار-مشهدوتربت حیدریه-مشهد وبالعکس ممنوع است.

تبصره-تردد موتور سیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.

سواری:

در محور کندوان تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ تا ۲۴ فردا جمعه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام مأمورین پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۸ تا ۲۴ فردا (جمعه) از مرزن آباد به سمت کرج بصورت یکطرفه خواهد بود.

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ روز شنبه ۱۸ شهریور تا ساعت یک بامداد روز بعد (یکشنبه) از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام مأمورین پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ روز شنبه ۱۸ شهریور تا ساعت یک بامداد یکشنبه ۱۹ شهریور ازمرزن آباد به سمت کرج بصورت یکطرفه خواهد بود.

محور هراز:

در محوز هراز تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ شنبه ۱۸ شهریور تا ساعت یک بامداد یکشنبه ۱۹ شهریور از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و از ساعت ۱۷ شنبه ۱۸ شهریور تا ساعت یک بامداد یکشنبه ۱۹ شهریور با اعلام مأمورین پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از آب اسک به سمت رودهن بصورت یکطرفه خواهد بود.

در محور کندوان و هراز تردد انواع تریلر ، کامیون و کامیونت از محور کرج – چالوس و بالعکس کماکان ممنوع است.

در محور فیروزکوه تردد همه تریلرها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۸ تا ۲۴ روز شنبه هفته آینده ازتهران به قائم شهر و بالعکس، ممنوع است.

تردد همه تریلرها و کامیون ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت۸ تا ۲۴ شنبه هفته آینده در محور محور قدیم رشت – قزوین و بالعکس ممنوع است.

همچنین تردد همه تریلرها و کامیون ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت۱۲ تا ۲۴ امروز و از ساعت ۸ تا ۲۴ روز شنبه ۱۸ شهریور در محور آستارا–اردبیل و بالعکس ممنوع است.

منبع :‌تسنیم

انتهای پیام/