سفر به پایتخت داعش
انتشار کتاب خاطرات یک داعشی از زندگی در قلب داعش
 
 
تاریخ انتشار : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۵
کد مطلب: ۳۵۹۶۱۱
 
Share/Save/Bookmark
 
کتاب "کنت فی الرقه" (در رقه بودم) را انتشارات کتاب صبح به همت پایگاه خبری تحلیلی مشرق منتشر کرده است.
به گزارش ندای انقلاب، "کنت فی الرقه"، «در رقه بودم»، حکایت جوانی آلمانی تونسی تبار به نام «ابو زکریا» است ‌که پس از ظهور «داعش» فریب وعده هایش را خورده، راهی سرزمین ‌ «شام» می شود. اما خیلی زود می فهمد، این وعده ها سرابی بیش نبوده ‌است. لذا از رقه فرار کرده، به تونس بازمی گردد و در آنجا دست تقدیر او ‌را در مسیر «هادی یحمد»، نویسنده تونسی قرار می دهد. طی دیدارهایش با ‌یحمد آنچه در رقه و نبردهای داعش بر سرش رفته را نقل می کند تا این ‌نویسنده تونسی آن را به صورت کتابی چاپ و منتشر کند. ‌

انتشارات کتاب صبح به همت پایگاه خبری تحلیلی مشرق، کتاب «سفر به پایتخت داعش» را منتشر و برای علاقه مندان به شناخت تحولات منطقه و گروهک تروریستی داعش، روانه بازار کتاب کرد.

ترجمه این کتاب توسط دکتر رضا ناظمیان عضو هیأت علمی دانشگاه علامه طباطبایی و ابوالفضل کریمی صورت گرفته و چاپ اول آن با تیراژ ۳۰۰۰ نسخه عرضه شده است.

مخاطبان گرامی می‌توانند از طریق لینک زیر در سایت پاتوق کتاب فردا، کتاب «سفر به پایتخت داعش» را اینترنتی خریداری و دریافت نمایند.

جهت خرید اینترنتی کتاب «سفر به پایتخت داعش» اینجا کلیک کنید


روش‌های دیگر خرید کتاب «سفر به پایتخت داعش»:

جهت خرید پیامکی این کتاب می‌توانید کد ۶۵۸۹۰ ، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره ۹۸۱۰۰۰۳۰۲۲ ارسال نمایید.

همچنین می‌توانید برای سفارش عمده این کتاب، در ساعات اداری با شماره ۸۸۹۴۹۳۷۶ - ۸۸۹۴۹۳۷۷ تماس حاصل فرمایید.

انتهای پیام/