دور رفت سوپر جام اسپانیا
رئال مادرید در شب اخراج رونالدو با شکست بارسلونا نیمی از راه قهرمانی را پیمود
 
 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۴۶
کد مطلب: ۳۵۸۹۹۲
 
Share/Save/Bookmark
 
در دیدار رفت سوپر جام اسپانیا، رئال مادرید ۱۰ نفره در خانه بارسلونا یک پیروزی ارزشمند به دست آورد.
به گزارش ندای انقلاب، رئال مادرید از ساعت ۳۰ دقیقه بامداد امروز (دوشنبه) در ورزشگاه نوکمپ و در قالب دیدار رفت سوپر جام اسپانیا مقابل رقیب سنتی‌اش بارسلونا قرار گرفت و با برتری ۳ بر یک نیمی از راه قهرمانی را پیمود. گل‌های رئال مادرید در این دیدار را جرارد پیکه (دقیقه ۵۰ - گل به خودی)، رونالدو (دقیقه ۸۰) و آسنسیو (دقیقه ۹۰) به ثمر رساندند و تک گل میزبان هم توسط مسی (دقیقه ۷۷) از روی نقطه پنالتی زده شد.

پس از یک نیمه اول تقریبا متعادل و بدون گل، جرارد پیکه در دقیقه ۵۰ به اشتباه دروازه بارسلونا را باز کرد و رئال مادرید را یک بر صفر پیش انداخت. در ادامه بارسلونا برای جبران هجوم آورد و رونالدوی رئالی‌ها هم که در نیمه دوم به میدان آمده بود، خطراتی به وجود می‌آورد اما پس از آفساید اعلام شدن گل رونالدو به شکلی کاملا مشکوک، بارسلونا با خطای ناواس روی لوئیس سوارز صاحب یک ضربه پنالتی شد که لیونل مسی در دقیقه ۷۷ این پنالتی را به گل تساوی بارسلونا تبدیل کرد.

در ادامه کار میزبان برای گل برتری هجوم آورد اما رونالدو روی یک ضدحمله با ضربه‌ای دیدنی در دقیقه ۸۰ گل دوم رئال مادرید را به ثمر رساند. ستاره پرتغالی ۲ دقیقه بعد به خاطر تلاش برای فریب داور به قصد گرفتن پنالتی،کارت زرد دوم را دریافت کرد و اخراج شد. هل دادن داور پس از دریافت کارت، می‌تواند منجر به محرومیت مرد سال ۲۰۱۶ دنیا شود. در ادامه بارسلونا با هجوم بردن به سمت دروازه رقیب ۱۰ نفره قصد زدن گل تساوی را داشت اما توفیقی به دست نیاورد و در عوض، آسنسیوی تازه‌وارد گل سوم رئال مادرید را در دقیقه ۹۰ به ثمر رساند.

تیم پایتخت اسپانیا با این پیروزی ۳ بر یک با ۱۰ بازیکن در نوکمپ نیمی از راه قهرمانی را پیمود.

بازی برگشت سوپر جام اسپانیا ساعت ۱:۳۰ بامداد پنجشنبه هفته جاری در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو، یعنی ورزشگاه خانگی رئال مادرید انجام می‌شود.

منبع :‌تسنیم

انتهای پیام/