جام جهانی ۲۰۱۸| ترکیب و سیستم بازی احتمالی ایران برای رویارویی با اسپانیا از دید سایت ایتالیایی
 
 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳۹
کد مطلب: ۳۵۹۸۳۸
 
Share/Save/Bookmark
 
یک سایت ایتالیایی از ترکیب و سیستم احتمالی تیم ملی فوتبال ایران برای بازی با اسپانیا در گروه B مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸ رونمایی کرد.
به گزارش ندای انقلاب، تیم ملی فوتبال کشورمان در دومین بازی خود در گروه B مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸ از ساعت ۲۲:۳۰ امشب (چهارشنبه) در ورزشگاه کازان آره‌نای شهر کازان به مصاف اسپانیا، قهرمان جام جهانی ۲۰۱۰ می‌رود.

سایت «کالچونیوز۲۴» ایتالیا در گزارشی نوشت؛ کارلوس کی‌روش نباید تغییری در ترکیب تیمش نسبت به بازی اول تیم ملی ایجاد کند. تنها تغییر پر کردن جای خالی روزبه چشمی، مدافع ایران است که دچار مصدومیت عضلانی شده و از ادامه مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸ بازماند. تیم ملی احتمالاً در تقابل با اسپانیا از سیستم ۱-۵-۴ استفاده خواهد کرد، به‌طوری که علیرضا بیرانوند درون دروازه خواهد بود، احسان حاج‌صفی، سیدمجید حسینی، مرتضی پورعلی‌گنجی و رامین رضاییان در خط دفاعی ایفای نقش خواهند کرد، در خط میانی مسعود شجاعی، امید ابراهیمی، کریم انصاری‌فرد، وحید امیری و علیرضا جهانبخش به‌کار گرفته خواهند شد و سردار آزمون هم تنها مهاجم ایران خواهد بود.

فرناندو هیرو هم که به‌نظر سخت است از دنی کارواخال در این بازی استفاده کند به‌دنبال احیای ترکیب تیم ملی اسپانیا مقابل ایران است. آنها احتمالاً از سیستم بازی ۱-۳-۲-۴ مقابل ایران بهره خواهند برد، به‌طوری که داوید دخه‌آ درون چارچوب می‌ایستد، ناچو، پیکه، راموس و آلبا در خط دفاعی قرار می‌گیرند، بوسکتس و اینیستا در پست هافبک دفاعی و کوکه، ایسکو و داوید سیلوا هم جلوتر از آنها از دیه‌گو کاستا، تک‌مهاجم خود حمایت خواهند کرد.

انتهای پیام/