در پی فشار مسئولان دولتی
جشن "دکتر سلام" از ورزشگاه آزادی به خانه کشتی منتقل شد
 
 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۲ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۰۱
کد مطلب: ۳۵۹۲۳۴
 
Share/Save/Bookmark
 
جشن ۴سالگی برنامه طنز «دکتر سلام» که قرار بود در ورزشگاه ۱۲هزارنفری آزادی برگزار شود، با کارشکنی‌های برخی مسئولان دولتی به خانه کشتی منتقل شد.
به گزارش ندای انقلاب، مراسم جشن ۴سالگی برنامه طنز «دکتر سلام» که قرار بود در ورزشگاه ۱۲هزار نفری آزادی برگزار شود، با کارشکنی‌های برخی مسئولان دولتی به خانه کشتی منتقل شد.

 برنامه طنز "دکتر سلام" از سال ۹۲ شروع به کار کرد و مسائل سیاسی و اجتماعی را در قالب طنز و با نگاه دانشجویی بررسی می‌کند. جشن یک‌سالگی دکتر سلام در لانه جاسوسی و سال دوم در سالن وزارت کشور و همچنین جشن ۳سالگی در ورزشگاه شهدای هفتم تیر برگزار شد.

امسال با توجه به میزان استقبال و افزایش جمعیت قرار بود این مراسم در ورزشگاه ۱۲هزارنفری آزادی برگزار شود اما به‌دلیل کارشکنی‌های مسئولان دولتی به ورزشگاه شهدای هفتم تیر واقع در خیابان امام خمینی، خیابان فیاض‌بخش، نبش خیابان کشاورزی منتقل شد که از ساعت ۱۵ روز پنجشنبه (۲۳ شهریور) شروع می‌شود.

پیشتر تهیه‌کننده این برنامه در گفتگویی با تسنیم اعلام کرده بود که تاکنون حدود ۲۵ هزار ثبت‌نام اولیه شده و ۱۴ هزار نفر کارت ورود دریافت کرده‌اند تا در مراسم شرکت کنند. از ۷۰ روز قبل اقدام به کسب مجوزهای لازم از فرمانداری، استانداری، اداره اماکن انجام شده و حدود ۴۰ روز قبل مجوز رسمی برگزاری از فرمانداری دریافت شد و براساس آن قراردادی با ورزشگاه ۱۲هزارنفری آزادی انعقاد کردیم اما اجازه ورود عوامل این برنامه به سالن ورزشگاه‌ آزادی داده نشد.

منبع :‌ تسنیم

انتهای پیام/