آیا سازمان پدافند غیرعامل سلامت تراریخته‌ها را تایید کرده است
فیلم/ ممکن است ۱۰ سال بعد متوجه عوارض خطرناک «تراریخته‌‌ها» شویم
 
 
تاریخ انتشار : شنبه ۱۱ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۴۶
کد مطلب: ۳۵۹۱۰۹
 
Share/Save/Bookmark
 
این امکان وجود دارد که با مصرف محصولات دستکاری شده ژنتیک و با گذشت ۱۰ سال از مصرف این محصولات، عوارض و صدمات جبران‌ناپذیر آن مانند ابتلا به انواع و اقسام سرطانها، مرگ‌میرها و ... خود را نشان دهد.
به گزارش ندای انقلاب، اخیراً عیسی کلانتری به‌عنوان رئیس تازه‌وارد سازمان محیط زیست در برنامه‌ای تلویزیونی مدعی شده منتقدین و مخالفان محصولات تراریخته، سند و دلیل علمی برای مخالفتهای خود با این محصولات ندارند!

این اظهارات رئیس جدید سازمان محیط زیست در حالیست که تکنولوژی محصولات تراریخته مربوط به دهه هشتاد میلادی است و امروزه و با گذشت بیش از ۲۰ سال از عرضه این محصولات به بازار و آشکار شدن برخی از عوارض خطرناک مصرف محصولات تراریخته برای انسان و محیط زیست، بسیاری از کشورهای دنیا از جمله کشورهای اروپایی، کشت این محصولات را در کشور خود ممنوع کرده‌اند و برای واردات و توزیع این محصولات نیز قوانین بسیار سختگیرانه‌ای از جمله قانون لیبلینگ (برچسب‌گذاری) را وضع کرده‌اند.

برای آگاهی از وضعیت کشت و مصرف محصولات تراریخته در کشورهای اروپایی، این گزارش را بخوانید: «آیا ۲۹ کشور اروپایی با ممنوعیت محصولات تراریخته فناوری‌هراس هستند»

از سوی دیگر رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور نیز به عنوان یکی از نهادهای اصلی در تعیین سلامت یا عدم سلامت این محصولات، نظری کاملا متفاوت با کلانتری دارد که در ادامه می‌بینید:انتهای پیام/