اختصاصی«ندای انقلاب»
سندی منتشر نشده از ارتباط مهدی هاشمی با عناصر فتنه+تصویر سند
 
 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۰ ساعت ۰۹:۱۶
کد مطلب: ۳۴۷۷۴
 
Share/Save/Bookmark
نظر
۷
 
حمزه کرمی به مهدی هاشمی گفت:"قبلاً هم گفتم عناصری مانند کوثر هیچگاه قابل اعتماد نیستند."

انتشار برخی اسناد مربوط به دوران مسئولیت مهدی هاشمی نشان از ارتباط نزدیک وی با برخی عناصر خارج نشین جریان فتنه دارد.
به گزارش ندای انقلاب تصویر زیر  متن یادداشت حمزه‌ کرمی از متهمان اصلی جریان فتنه در طراحی اغتشاشات پس از انتخابات سال ۸۸ می‌باشد که هم‌اکنون دوران محکومیت خود را در زندان سپری می‌کند.


این نوشته به خوبی ارتباط تنگاتنگ مهدی هاشمی رفسنجانی با برخی عناصر خارج‌نشین جریان فتنه نظیر علی‌افشاری و نیک‌آهنگ کوثر را مشخص می کند. 
در این یادداشت حمزه‌ کرمی گزارش تلاش خود برای حذف خاطرات نیک‌آهنگ کوثر از وب‌سایت شخصی‌اش که به مذاق جناب مهدی هاشمی خوش نیامده با وساطتت علی افشاری و همسر نیک‌آهنگ کوثر اشاره می‌کند!
مطلب جالب دیگری که در این یادداشت به چشم می‌خورد، عدم اعتماد فتنه‌گران به یکدیگر و وجود انشقاق و تفرقه در میان آنان می‌باشد. به نحوی که کرمی در بخشی از این یادداشت اظهار داشته است: "قبلاً هم گفتم عناصری مانند کوثر هیچگاه قابل اعتماد نیستند."
هم‌چنان که از متن این یادداشت مشخص است، افرادی مانند مهدی هاشمی با استفاده از رانت قدرت و ثروتی که در اختیار دارند، چگونه از عناصری فتنه‌گری که در سطوح پایین این جریان قرار دارند نظیر حمزه‌ی کرمی، علی افشاری و نیک‌آهنگ کوثر در راستای اهداف و مطامع خود بهره‌ می‌گیرند.تهمینه
۱۳۹۰-۱۲-۲۴ ۲۳:۴۶:۱۳
آقای نظری نظرت را برای خودت نگهداری سنگینتری! املایت را ابتدا مرور کن(روسوایی).جنابعالی بی اعتباری این سند را چگونه تشخیص دادی؟! معنای اسلام و مسلمانی را اشتباهی درک کردی.
 
موحد
۱۳۹۰-۱۲-۲۴ ۱۳:۵۲:۰۶
نام این سایت ندای انقلاب است نه بالاترین و نه ندای سبزها .لطف کنید چشمهایتان را هنگام انتخاب سایت باز کنید.اگر با عوامل اسراییل و صهیونیستها کار دارید کافیست به سایتهای ذکر شده سوییچ کنید که همانا لیاقت و جایگاه مفسدان و دروغ پردازان است .
 
۱۳۹۰-۱۲-۲۴ ۰۰:۰۶:۱۰
کاربران زیر نظراتشان را باید با یک تلفن با کانالهای لس آنجلسی در میان بگذارند.
 
محمود نظری
۱۳۹۰-۱۲-۲۰ ۱۷:۲۳:۲۶
یک دست نوشته بی اعتبار وبی اساس شد سند روسوائی یک مسلمان !واقعا"که بایدداد وا اسلام سرداد
ا
 
۱۳۹۰-۱۲-۲۰ ۱۳:۲۳:۰۳
خوب كه چي . منظورتون از اين خبر چيه .
 
۱۳۹۰-۱۲-۱۷ ۱۵:۴۰:۳۸
منم یه دستونیس از یکی از بزرگان کشور دارم که توش خیلی چیزها نوشته شده.
حتی گفته که سردبیر این سایت عامل اسرائیله.
باوکنین به جون شما.
 
۱۳۹۰-۱۲-۱۵ ۰۹:۳۴:۰۸
قسم حضرت عباس و باور كنيم يا دم خروس را!