گاف عجیب مجری و کارشناسان برنامه ورزشی +فیلم
 
 
تاریخ انتشار : شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۲۱
کد مطلب: ۱۳۲۶۲۴
 
Share/Save/Bookmark
 
در برنامه ورزش از نگاه دو شب گذشته اتفاق عجیبی افتاد. کارشناسان و مجری برنامه درباره اینکه باید به تیم ملی امیدوار بود و می شود از نیجریه و بوسنی امتیاز گرفت حرف می زدند و از لزوم حمایت از تیم ملی می گفتند اما وقتی آیتم صحبت های سفیر نیجریه آماده نبود، کارشناسان که خیالشان از بابت قطع صدا راحت بود؛ چون به خلوت می روند آن کار دیگر می کنند...
به گزارش "ندای انقلاب"، در این برنامه کارشناسان داشتند درباره سرنوشت تیم ملی در برزیل حرف می زدند و به مردم امید می دادند که با روحیه خوب می توان نتایج خوبی در جام جهانی گرفت. در همین لحظه پیمان یوسفی مخاطبان را به تماشای آیتمی دعوت کرد و مهمانان حاضر در برنامه به گمان اینکه میکروفن های استودیو بسته است تحلیل های واقعی خودشان در خصوص تیم ملی را بیان کردند.ابتدا حمید درخشان بود که در این رابطه و با خنده گفت: «هر چی فکر می کنم نمی دونم دی ماریا رو باید بگیریم؟مسی رو باید بگیریم؟».

پرویز مظلومی هم آرزو کرد که:«ای کاش بازی آخر ما با آرژانتین بود!»

در همین لحظه حسن روشن هم گفت: «مسی مقابل ایران بازی نمی کند و به نظر من به استراحت می پردازد.»که پیمان یوسفی با این نظر مخالفت کرد و گفت: «او در کارنامه اش به دنبال آقای گلی می گردد!»

فیلممنبع:فرارو