حسینی:
شاهد هیچ تحولی از سوی دولت نیستیم/ منتظر 100 روزهای دیگر هم می‌مانیم
 
 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۷ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۱۴
کد مطلب: ۳۵۹۴۳۴
 
Share/Save/Bookmark
 
عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروی انقلاب اسلامی با بیان اینکه هیچ تحولی از سوی دولت در حوزه‌های مختلف شاهد نیستیم، گفت: منتظر 100 روزهای دیگر هم می‌مانیم.
به گزارش ندای انقلاب، سیدمحمد حسینی عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروی انقلاب اسلامی، با اشاره به اعلام گزارش 100 روزه رئیس‌جمهور، اظهار داشت: ما تاکنون هیچ تحول آن‌چنانی در حوزه‌های مختلف از سوی دولت شاهد نیستیم و در برخی از موارد با مشکلات جدیدی هم مواجه شده‌ایم.

وی با اشاره به گرانی‌های اخیر در حوزه اقتصادی،‌ افزود: طرح تحول سلامت که دولت آقای روحانی در حد گسترده‌ای بر روی آن مانور می‌داد اکنون به بن‌بست رسیده است و دولت قادر به ادامه دادن به این طرح نیست چه بساکه از ابتدا پیش‌بینی‌های درست صورت نگرفت و یا نتوانستند درآمدهای لازم را اختصاص دهند.

عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی ضمن انتقاد از کاهش بودجه عمرانی کشور، تأکید کرد:‌ اگر بناست در کشور رونقی ایجاد شود باید هزینه‌های به‌جای جاری به سمت بودجه‌های عمرانی، سرمایه‌ای و اقدامات عملی جهت داده شود.

حسینی با اشاره به زلزله غرب کشور،‌ گفت: اگر سپاه و ارتش در همان ساعات اولیه به کمک مردم نمی‌شتافتند فاجعه بزرگ‌تری رخ می‌داد و بر تعداد کشته‌ها افزون می‌شد.

وی تأکید کرد: ما از آقای روحانی انتظار داریم اگر در 100 روز اول دولت دوازدهم کاری را صورت نداد، در روزهای آینده و آینده‌تر اقداماتی را صورت دهند و ما امیدوار هستیم.

عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروی انقلاب اسلامی با اشاره به پیروزی جبهه مقاومت در مبارزه با داعش،‌ گفت: امیدواریم برخی از گروه‌ها و احزاب که بر استراتژی سازش با آمریکا تکیه داشتند تجدیدنظر کرده و بدانند که راه‌حل برخی اتفاقات مذاکره و سازش نیست.

منبع : فارس

انتهای پیام/