فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا اعلام کرد
انتظار چندین ساله مردم هشتگرد پایان می‌یابد/افتتاح مترو هشتگرد تا پایان سال
 
 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۴ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۵۱
کد مطلب: ۳۶۰۲۳۴
 
Share/Save/Bookmark
 
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا با اشاره به اینکه کار ابنیه و روسازی متروی هشتگرد به اتمام رسیده، گفت: مترو هشتگرد در مرحله برق بالاسری و خرید تجهیزات با پیشرفت ۳۰ درصدی است، انتظار داریم تا پایان سال به بهره‌برداری برسد.
به گزارش ندای انقلاب، سردار عباداله عبداللهی در بازدید از شهر جدید هشتگرد و مترو این شهر ضمن ابراز خرسندی از پیشرفت مناسب پروژه در ماه‌های گذشته، گفت: با توجه به حجم مسافر و ترافیک جاده‌ای تسریع در بهره‌برداری از قطار برقی شهر جدید هشتگرد از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

وی افزود:‌کار ابنیه و روسازی پروژه به اتمام رسیده و پروژه در مرحله اجرای برق بالاسری و خرید تجهیزات با پیشرفت ۳۰ درصدی است، بنابراین ما به دنبال آن هستیم تا به انتظار چندین ساله مردم منطقه پایان دهیم.

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا(ص) خاطرنشان کرد: ما تمام تلاش خود را کار خواهیم گرفت تا پروژه مترو هشتگرد تا پایان امسال به بهره‌برداری برسد.

به گزارش خبرنگار فارس، پیش‌تر مهدی هدایت مدیرعامل شهر جدید هشتگرد اعلام کرده بود که اتمام پروژه مترو این شهر مشروط به تامین اعتبارات است.

هدایت در گفت‌وگو با فارس اعلام کرد که این پروژه برای تکمیل شدن ۷۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد که ۵۰ میلیارد تومان آن را از سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی تامین خواهیم کرد.

منبع : فارس

انتهای پیام/