طیبی در جمع خبرنگاران:
مردم ایران از حوادث تروریستی بیمی ندارند
 
 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۲۹
کد مطلب: ۳۵۸۷۶۰
 
Share/Save/Bookmark
 
رئیس جهاد دانشگاهی با بیان اینکه مردم ایران از حوادث تروریستی بیمی ندارند گفت: مردم ایران که علیه ظلم انقلاب کردند، تاکنون انقلاب‌شان را حفظ کرده‌اند.
به گزارش ندای انقلاب، حمیدرضا طیبی رئیس جهاد دانشگاهی در مراسم ترحیم شهید حجت‌الاسلام تقوی و شهید علی توده‌فلاح که در حادثه تروریستی مجلس شورای اسلامی به درجه شهادت رسیدند، در جمع خبرنگاران گفت: شهید تقوی فردی مومن، خوش اخلاق، خوشرو، صادق و بسیار علاقمند برای خدمت به انقلاب بود و سابقه خوبی هم در زمان دفاع مقدس در جبهه داشت.

وی افزود: ما رابطه دوستی و اخلاقی خوبی با هم داشتیم که آقای زاکانی برای حضور شهید تقوی در مجلس درخواست کردند و با توجه به علاقه خودش بنده نیز موافقت کردم و خداوند شهادت را در سرنوشت وی قرار داد.

رئیس جهاد دانشگاهی با اشاره به حادثه تروریستی روز ۱۷ خرداد اظهار داشت: طبیعی بود که داعش برای ضربه زدن به ایران تلاش کند و هدف آن هم ایجاد ناامنی و ناامیدی در مردم است ولی مردم ایران که علیه ظلم انقلاب کردند و تاکنون انقلاب‌شان را حفظ کرده‌اند از اینگونه حوادث بیمی ندارند و این حوادث نمی‌تواند در اتحاد و انسجام ملت ایران خللی ایجاد کند.

وی با بیان اینکه باید برای تحقق اهداف شهدا تلاش کنیم گفت: یکی از اهداف شهدا این بود که کشور به تراز انقلابی دست یابد و ما سعی می‌کنیم الگوسازی‌های لازم را انجام دهیم، برای اینکه به یک کشور پیشرفته اسلامی تبدیل شویم باید انسجام ملی داشته باشیم.

انتهای پیام/