مدیرمسئول عصر اندیشه:
انتشار «عصر اندیشه» به دلیل مشکلات مالی متوقف شد
 
 
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۲۲
کد مطلب: ۳۵۸۱۴۸
 
Share/Save/Bookmark
 
محمد‌مهدی دانی؛ مدیرمسئول عصر اندیشه گفت: مشکلات مالی موجب توقف انتشار این نشریه شده است.
به گزارش ندای انقلاب، محمدمهدی دانی در پاسخ به سؤالی درباره علت توقف انتشار نشریه عصر اندیشه اظهار کرد: متاسفانه مشکلات و فشارهای مالی و عدم امکان تامین هزینه‌های نشریه موجب توقف انتشار نشریه عصر اندیشه شده است.

وی با اشاره به عملکرد بسیار موفق نشریه عصر اندیشه، این موفقیت را مرهون یک کار تیمی، حضور جمعی از روزنامه‌نگاران متخصص و صاحب‌نظر در حوزه علوم انسانی و وجود یک سردبیر دلسوز در این نشریه عنوان کرد و گفت: الحمدلله مجموعه این تیم موفق شد در این ۱۳ شماره‌ منتشره، کارنامه خوب و قابل توجهی از خود به جای بگذارد.

مدیرمسئول عصر اندیشه با اظهار تاسف شدید از توقف چنین نشریاتی در جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: بدون شک رسانه‌هایی نظیر عصر اندیشه می‌توانند نقش پررنگی برای مقابله با جنگ نرم دشمن در حوزه فرهنگ داشته باشند، و بدین لحاظ، توقف انتشار این نشریات به دلیل مشکلات مالی بسیار ناراحت‌کننده است.

دانی تاکید کرد: تمام تلاش بنده بر آن خواهد بود تا انشاءالله در صورت تامین مالی، در اولین فرصت عصراندیشه را مجدداً راه‌اندازی کنم.

عصر اندیشه به مدیرمسئولی محمدمهدی دانی و سردبیری پیام فضلی‌نژاد از شهریور ۱۳۹۱ به جرگه نشریات کشور پیوست و در طول بیش از دو سال و نیم، ۱۳ شماره از آن به زبانهای فارسی، عربی و انگلیسی منتشر شد؛ این نشریه به دلیل نوع عملکرد موفق خود از همان شماره‌های اول مورد توجه صاحب‌نظران و اندیشمندان حوزه علوم انسانی قرار گرفت، عصراندیشه در نمایشگاه مطبوعات سال ١٣٩٤ نیز رتبه اول نشریات بخش خصوصی را در حوزه دین و اندیشه از آن خود کرد.

منبع: مهر

انتهای پیام/