قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز ۹۷/۰۳/۲۹
 
 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۷
کد مطلب: ۳۵۹۸۰۴
 
Share/Save/Bookmark
 
هر قطعه سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید در بازار تهران با قیمت دومیلیون و ۵۱۸ هزار تومان و هر گرم طلای ۱۸عیار با قیمت ۲۱۳هزار تومان فروخته می‌شود.
به گزارش ندای انقلاب، امروز در بازار آزاد سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید با افزایش قیمت نسبت به روز قبل دو میلیون و ۵۱۸ هزار تومان و سکه تمام‌بهار آزادی طرح قدیم دو میلیون و ۳۹۰ هزار تومان معامله می‌شد.

هر قطعه نیم‌بهار آزادی امروز شاهد افزایش قیمت بود به‌نحوی که در بازار آزاد هر قطعه نیم‌سکه بهار آزادی یک میلیون و ۲۳۰ هزار تومان، ربع‌سکه ۶۹۰ هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی ۳۹۵ هزار تومان فروخته می‌شد.

هر گرم طلای ۱۸عیار نیز امروز ۲۱۳ هزار تومان ارزشگذاری شده بود، ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت ۱۲۸۰.۷ دلار معامله می‌شود.

با سیاست یکسان‌سازی نرخ ارز، دولت و بانک مرکزی از ۲۰ فروردین دلار را با قیمت ۴۲۰۰ تومان تک‌نرخی کرده‌اند؛ این نرخ تا ۳۰ اردیبهشت ثابت بود ولی از ۳۱ اردیبهشت تا امروز نرخ دلار هر روز سیر صعودی را طی می‌کند و امروز ۴۲۴۴ تومان قیمت‌گذاری شد.

امروز در بازار آزاد هر یورو ۸ هزار و ۲۵۷ تومان و هر پوند با ارزش ۹ هزار و ۴۰۰ تومان و درهم امارات ۱۹۴۰ تومان دادوستد می‌شد.

منبع :‌تسنیم

انتهای پیام/