واکنش مردمی به اظهارات دیروز جهانگیری در فضای مجازی
دولت خیلی هم جوان است، قبول ندارید از وزیر صنعت بپرسید
 
 
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۰ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۲۴
کد مطلب: ۳۵۸۵۳۶
 
Share/Save/Bookmark
 
اظهارت روز گذشته معاون اول رئیس‌جمهوری درباره اینکه "مشکلات مردم را همراه با عزت حل کرده‌ایم بعد برخی می‌گویند دولت پیر و خسته است؟" واکنش‌های زیادی در میان مردم در فضای مجازی به همراه داشت.
به گزارش ندای انقلاب، بعد از اظهارت روز گذشته اسحاق جهانگیری درباره "پیر و خسته بودن دولت" مردم در فضای مجازی و رسانه‌ها واکنش‌های زیادی را به این موضوع نشان دادند.

معاون اول رئیس‌جمهور روز گذشته در همایش اقتصاد مقاومتی و توسعه روستایی گفته بود:" مشکلات مردم را همراه با عزت حل کرده‌ایم بعد برخی می‌گویند دولت پیر و خسته است اما باید در نظر داشت که تورم از ۴۰ درصد تک‌رقمی شده، پارس جنوبی توسعه‌یافته و میزان خرید تضمینی گندم افزایش‌یافته است."

وی افزود: وزیران پیر و جوان (گذشته) را مقایسه کنید، حتی در بخش صنعت نیز می‌توانید این کار را انجام دهید، این مدیران چکیده مدیریت نظام هستند اما نواقصی هم بوده و برای معیشت و اشتغال مردم نیز باید خیلی وقت گذاشت."

این اظهارات اسحاق جهانگیری در فضای مجازی واکنش های جالبی از سوی مردم داشته است که بخشی از این واکنشها را در ادامه می بینیم.

صغرا حیدری دراین‌باره در فضای مجازی گفت: «واقعاً روشون میشه این حرفا رو می‌زنند به خاطر خدا دست از سر این مردم بردارین.»

آرشام نیز با دادن القابی به دولت که امکان باز نشر آن وجود ندارد نوشت: «دولت ...، ...، بی‌برنامه، ... و ...»

رحیم هم به در واکنشی متفاوت نوشت: «نه بابا همه وزرا چل چلیشان است.»

سید محمد درباره این اظهارت جهانگیری معتقد است:« دولت پیر و فرتوت است. اگر شما می‌خواستید باید بیشتر از این کار می‌کردید. شما چرا آمار واردات را نمی‌گویید که این پیران فرتوت در کنج دفاتر قشنگشان در نیاوران و آجودانیه و پاسداران چقدر واردات دارند؟»

بیات گفت: «اگر راست می‌گویید سهام عدالت و افتتاح پروژه‌ها را موکول می‌کردید به سوم خرداد به بعد که نتیجه انتخابات معلوم شده و اگر رئیس‌جمهور شدید جشن بگیرید، اگر انشاءالله شکست خوردید یه وظیفه خود عمل کنید که مورد تهمت و افترا قرار نگیرید شما مردم را بچه فرض کردید.»

تاریخ تولد اعضای کابینه را اعلام کنید

فردی نیز با عنوان سید نوشته است: «هرکه گفته است شما پیر و فرتوت هستید اشتباه کرده است، اتفاقاً بسیار جوان و شادابید، اگر این حرف را قبول ندارید از آقای نعمت زاده وزیر محترم صنایعتان بپرسید.»

احمد گفت: «چرا برخی می‌گویند دولت پیر و خسته است؟ چون واقعاً پیر و خسته است!

اصغر نیز خواستار اعلام تاریخ تولد اعضای کابینه دولت شده است.

مهران نیز مدیران پیر و خسته و کم‌تحرک را عامل اصلی مشکلات کشور دانسته است.

رضا این‌چنین در فضای مجازی نوشته است: «اسحاق جهانگیری: چرا بعضی می‌گویند دولت پیر و خسته است؟! خب در جواب آقای جهانگیری باید گفت یکی از آن پیرها و خسته‌ها اول خود شما هستید و دوم وزیر صنعت و معدن سوم اکبر ترکان و غیره، خیلی زیاد هستند.»

فرد دیگر با عنوان ناشناس نوشت: «دولت پیر و خسته، بسه دیگه برید استراحت کنید!»

فرد دیگری نیز در واکنش به آمار جهانگیری مبنی بر اینکه اشتغال از صفر به ۷۰۰ هزار نفر در سال رسیده است این‌چنین واکنش نشان داد: «اشتغال از صفر به ۷۰۰ هزار نفر در سال رسیده است!!!!!!!!!!!!!!!!!»

منبع :‌ تسنیم