کمپین جمع آوری امضا برای اعدام مفسدین فی الارض
 
 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۸۹ ساعت ۰۸:۴۳
کد مطلب: ۵۰۰۲
 
Share/Save/Bookmark
نظر
۸
 
ندای انقلاب/نظام تا چه زمانی قرار است هزينه بي‌قانوني و هرج و مرج عوامل فتنه رابپردازد و ملاحظه فتنه گران را بکند آيا وقت آن نرسيده است كه سران فتنه دستگير و در دادگاه جمهوري اسلامي به صورت علني محاكمه و اعدام شوند و در پيشگاه ملت ايران براي جنايت‌ها و جرم‌هاي بزرگي كه مرتكب شده‌اند، پاسخگو باشند. آیا کشته و مصدوم شدن دهها نفر طی یکسال و نیم اخیر برای اثبات جرم فتنه گران کافی نیست. اگر کسی یک دهم این جنایات را مرتکب شود جرمش مگر محاربه و فساد فی الارض نیست؟
بگذارید با محاکمه واعدام موسوی و کروبی و خاتمی به ما بگویند دیکتاتور؛ مگر الان نمی گویند؟ نظام تمام هزینه هایی را که پیرامون این فتنه گریها باید پرداخت می کرده طی20ماه گذشته پرداخته است، دیگر هزینه ای نمانده که پرداخت نشده باشد.
ديگر تعلل نظام براي دستگيري ، محاكمه سران فتنه به جرم محاربه و فساد فی الارض و اعدام جايز نيست، چراكه براي بازگرداندن آرامش به جامعه و اعاده حيثيت نظام مقدس جمهوري اسلامي، بايد چشم فتنه را كور كرد و چشم فتنه با محاكمه و اعدام سران آن كور خواهد شد.

برای جمع آوری امضا جهت اعدام سران فتنه به ما بپیوندید.
 
--------------------------------------------------------------
 
نکته: این یک کمپین جمع آوری امضاء (و نه یک نظر سنجی) برای درخواست اعدام سران فتنه بوده که به درخواست مخاطبین محترم ایجاد شده و موافقین قادر خواهند بود موافقت خود را با کلیک بر روی گزینه "موافقم" اعلام نمایند.


شهروز
۱۳۹۱-۰۱-۲۷ ۰۲:۵۲:۱۶
بکشید تا کشته شوید مفت خور ها
 
سارا
۱۳۹۰-۱۰-۲۶ ۲۲:۲۶:۰۲
با سلام خدمت همه عزیزان
کسایی که سنگ جوونای روز عاشورا رو به سینه میزنن یه کم به قول خودشون بیشتر تفکر کنن مردم ما از هر جناح و حزبی که باشن اما عاشق امام حسین و حضرت ابوالفضل هستن اگه اونا واقعا واقعا واسه اعتراض به انتخابات اومدن چرا پرچم عزای امام حسین رو تو آتیش میندازن؟چرا اعتقادات مردم رو به مسخره میگرن و به عزادارا حمله میکنن؟مگه موسوی افتخار و نشونش شال سبز و سید بودنش نبود؟پس چرا وقتی دید روز شهادت جدش،اون آدما اونجوری پرچم جدشو به آتش میکشن سکوت کرد؟!
 
بهمن حسینی
۱۳۹۰-۱۰-۰۷ ۱۸:۱۰:۲۰
اشد مجازات را خواستارم
 
مرتضی
۱۳۹۰-۰۹-۱۰ ۱۰:۱۴:۰۰
تا پرونده تکمیل شدن پرونده در دزد بودنشان که شکی نیست علی الحساب دستشون قطع کنند اگر راست میگند
 
۱۳۹۰-۰۹-۰۱ ۱۸:۵۳:۵۰
به نظر من این موسوی اعدام باید گردد
 
عل
۱۳۹۰-۰۷-۲۷ ۰۷:۵۶:۵۴
man az shoma baradare gerami tashakkor va ghadrdani mikonam
 
تو رحت
۱۳۹۰-۰۷-۲۵ ۱۳:۵۶:۰۳
تا زمانی که در کشوری زندگی کنیم که ارزوی مرگ بر اشرف مخلوقات شود ما نمیتوانیم پیشرفت کنیم
 
mamad
۱۳۹۰-۰۷-۰۷ ۱۶:۰۲:۳۸
من هم با اعدام کربی میر حسین خاتمی و همه ی طرفداراشون موافقم همه شون باید از زمین ور داشته بشن مرگ بر مناااااااااااافق
 
محمد vah
۱۳۹۰-۰۵-۰۷ ۱۲:۰۰:۳۲
ننگ یر شما درود بر آنها
 
بنده خدا
۱۳۹۰-۰۲-۲۰ ۱۸:۴۷:۲۸
لطفااين پيام راحذف نكنيد.خداوندهدايتتان كند!بهترين دليل حقانيت بزرگاني مانندخاتمي وموسوي وكروبي،داشتن مخالفاني به مانندشماست!
 
الهه ملکیان فینی
۱۳۹۰-۰۲-۱۳ ۱۱:۰۹:۱۶
سلام نگدارید خون شهدا پایمال شود حاکمه کنید و از هیچ چیزی هراس نداشته باشید و اما خطاب به رهبرم:we are your sodiers ya khamenei
 
رزا
۱۳۹۰-۰۲-۰۴ ۰۸:۳۰:۰۶
خجالت آور است که موسوی را خاتئن و فتنه گر می نامید و جای تأسف که کسی که 8 سال تمام نخست وزیر این مملکت بوده حالا چون خلاف میل شما و با مردم همراه است فتنه گر نامیده شود بروید به دنیای خودتان مشقول شوید که بد اسیر ان شده اید و چشمان خود را بر واقعیت بسته اید
 
سعید
۱۳۹۰-۰۲-۰۳ ۰۷:۲۷:۴۱
با سلام.شما را به کمی اندیشه در گفتار و رفتار دعوت می کنم.اصلا می دانید در خصوص چه کسانی صحبت می کنید؟ فتنه چیست دیگر؟ فتنگه گر کیست؟ مگر موسوی ، کروبی و خاتمی کم کسانی هستند و کم به این مردم خدمت کرده اند که اکنون و به سادگی برایشان حکم مرگ می نویسیم؟ اصلا اگر امضاء برای اعدام جمع می کنید دیگر چه نیازی به محاکمه است؟ برادران دینی من دین خود را برای دنیای دیگران هدر ندهید. نه موسوی فتنه گر است و نه خامنه ای نائب اما زمان. اندکی بیندیشیم که چه کسی فعلا دارد به اسم اسلام تیشه به ریشه ی اسلام، انقلاب و مردم می زند؟به نظر شما اگر مشکلی واقعا در انتخابات 1388 وجود نداشت و همه چیز درست انجام شده چه نیازی به این همه غوغا سالاری و زد و بند است؟ ( ان کس را که حساب پاک است از محاسبه چه باک است؟ ) اصلا همان 13 میلیون رایی که بر اساس اعلام ستاد انتخابات کشور برای موسوی در نظر گرفته شده قبول و ادعایی وجود ندارد. چرا همین 13 میلیون نفر را ضد انقلاب می خوانیم. آقا یه شبهه ای هست که باید پاسخ داده شود با زد و بند و بگیر و ببند هم حل نمی شود. اگر ریگی به کفش آقایان نیست چرا دو سال است کشور را پلیسی کرده اند و از جمع شدن 10 نفر هم می ترسند؟ کشتن مردم در 25 خرداد، در 31 خرداد، در روز عاشورا به جرم واهی ضد دین و ضد خدا بودن چه معنایی دارد؟ آقایان محترم فقط مردم منطقه آزادیخواه هستند؟ و مردم ایران اگر خواسته ای داشته باشند فتنه گر و اغتشاشگر هستند؟ چطور سیاست یک بام و دو هوا برای آمریکا و غرب بد است و برای ما خوب؟ چطور در سوریه و ایران اگری خبری بشود باید بایکوت کرد ولی سینه چاک شد برای بحرین؟ آیا کسی از شما تصاویر منتشره از جوانان به خون غلتیده این مردم در روز عاشورا در تهران را دیده است که چنین برای مردم بحرین شیون می کنید؟ آیا فقط دیگران آدم هستند و مردم ایران اگر همراه حکومت نباشند آدم نیستند؟دوستان دیروز و همراه. من همیشه با شما زندگی کرده ام و می دانم که بسیاری از بچه های حزب اللهی دل صافی دارند. و نیک می دانم که چونه می شود از احساسات پاک دینی شان بازی کرد . اما می خواهم شما را به فکر کردن فرابخوانم. علی سرور آزادگان جهان می فرماید یک ساعت تفکر از هفتاد سال عبادت برتر است. چرا که یک ساعت تفکر از انسان یک متنبه می سازد و لی در برخی مواقع ممکن است هفتاد سال عبادت بی تفکر انسان را تبدیل به خوارج نهروان و کربلا کند.بیندیشیم که اندشیدن از پیروی کورکورانه بهتر است.
 
محمد ستايش
۱۳۸۹-۱۲-۲۸ ۱۹:۳۲:۱۰
كاملاً كوافقم كه اين سران فتنه و از خدابي خبران اعدام گردند
 
ناصر
۱۳۸۹-۱۲-۲۵ ۰۳:۳۵:۴۲
با سلامبا اعدام موافقم و باید این جرثومه های فساد و اختلاف از روی زمین محو گردند