ژنرال با کلیشه همیشگی وارد شد!
چاقو کشی در تمرین استقلال!+عکس
 
 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۱ ساعت ۱۰:۱۶
کد مطلب: ۴۶۱۴۴
 
Share/Save/Bookmark
نظر
۸
 
اولين تمرين استقلال با امير قلعه‌نويي پرماجرا و پرحاشيه بود.

اولين تمرين استقلال با امير قلعه‌نويي پرماجرا و پرحاشيه بود. 
سرمربي استقلال در اولين حضور خود در فصل تازه بيش از ۱۰۰۰هوادار دو آتشه را به كمپ ناصر حجازي كشاند و طبق معمول با اطرافیان و شكل خاص حضورش در هر تيمي كه در اختيار مي‌گيرد همه چيز را تحت تاثير خود قرار داد. 

گاوی که قربانی ژنرال شد!

امير قلعه‌نويي وارد شده است با همان كليشه‌ها و با همان چيزي كه از او انتظار داريم. 
 اين تمرين با حضور حدود هزار نفر از هواداران استقلال و امير قلعه نويي همراه بود كه زير پاي او چهار گاو را قرباني كردند. 

ژنرال در حلقه لیدرهای خاص خودش!

اين هواداران با شعارهاي "سلطان امير فوتبال" و "قلعه نويي دوست داريم" و "سرور هر چي لنگيه، امير قلعه نوييه" از قلعه نويي كه پس از سه سال به استقلال بازگشته است استقبال كردند. يك پلاكارد هم در ميان جمعيت ديده مي‌شد كه اين متن رويش نوشته شده بود: "امير عزيز مگر مي‌شود استقلال را فرياد زد و تو را در آن نديد". 

چاقو کشی هواداران باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال!

هواداران در زمين تمرين تجمع كرده بودند و براي شروع تمرين مامورين نيروي انتظامي مجبور شدند كه آنان را متفرق كنند. دخالت نيروهاي انتظامي موجب درگيري‌هاي كوچكي بين تماشاگران و اين نيروها هم شد اما به هر حال با خروج تماشاچيان از زمين، اولين تمرين استقلالي‌ها شروع شد. امير قلعه نويي در شروع تمرين چند دسته گلي را كه از هوادارانش گرفته بود به سمت تماشاچيان پرتاب كرد. 
۱۶ بازيكن در اين تمرين حضور داشتند كه امين منوچهري، اميرحسين صادقي و ميثم بائو بازيكنان جديد استقلال هم در اين ميان بودند. 

تمرين با دويدن و كارهاي كششي شروع شد و پس از آن كارهاي تاكتيكي زير نظر ستار همداني و مجيد صالح پيگيري شد. تمرين در حالي ادامه پيدا كرد كه امير قلعه‌نويي بيشتر زمان تمرين را در حال مصاحبه با رسانه‌ها و پاسخ دادن به سوالات آنان بود. احمد رسولي‌ن‍‍ژاد رئيس هيئت مديره استقلال هم كه تاثير زيادي در بازگشت قلعه‌نويي به استقلال داشت در تمرين حضور پيدا كرد و مورد نشويق تماشاچيان قرار گرفت. فتح‌الله‌زاده هم از سوي تماشاگران حاضر در تمرين تشويق شد.MohammaD
۱۳۹۱-۰۷-۰۲ ۱۳:۰۴:۵۴
چاقو کش کارش درست بود حقش بوده
 
مجید
۱۳۹۱-۰۳-۲۶ ۱۹:۱۷:۴۵
از قلعه نوعی بیشتر از فحش و چاقو و لات بازی انتظار نمیره. تا اون باشه دیگه استقلالی ها استادیوم نمیرن
 
فرشاد
۱۳۹۱-۰۳-۲۶ ۱۲:۵۴:۲۹
داداش یه چیز.اینو واسه چی گذاشتی.شما فکر میکنین سر گاو با چی میبرن؟ خبرگزاری ها دارن حاشیه درست میکنن
 
ایمان استقلالی
۱۳۹۱-۰۳-۲۵ ۱۳:۰۰:۰۵
واقعا تاسف میخورم که چرا.من تا امروز طرفدار قلعه نوعی بودم.اما از امروز فقط باید حسرت بخورم که 1 سال باید تحملش کنم تو تیمی که عاشقشم.اگه اینا طرفدار استقلال بودن حرمت ناصر خان رو نگه میداشتن.امیدوارم حرفام به گوشه قلعه نوعی برسه.واقعا همین ها جو استادیومارو خراب میکنن.
 
حسین
۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۱۴:۱۱:۱۹
همین ها هستن که جو استادیومها رو آلوده کردن. واقعا تاسف آوره . نیروی انتظامی و دستگاههای اطلاعاتی امنیتی باید با این افراد برخورد کنند.
 
مجید
۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۱۱:۴۶:۵۸
اینا طرفدارای قلعه نوعی نیستن جیره خوراشن شما عکس دوم رو با سوم چهارم قشنگ نگاه کنی جایگاه چاقو کشا مشخصه
توی دومی محافظن و بقیه ...
 
homan
۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۱۰:۴۶:۱۳
بداست ریشت درا
 
MM
۱۳۹۱-۰۳-۲۲ ۱۰:۴۰:۰۶
بابا چرا چرت وپرت مینویسید.!!!اولا کمپ استقلال نه کمپ ناصرحجازی!!!! مالک زمین کمپ فتح الله زاده است این چه ربطی به حجازی داره؟؟؟؟دوما اون کسانی که طرفدار دو آتیشه حجازی بودن تو اولین تمرین استقلال که طرفدارای قلعه نوعی می اومدن چیکار میکردن که دعوا راه انداختن!!!! تازه من خودم اون جا بودم پر از مامور نیرو انتظامی بود اگر دو تفر دعواشون میشه که نباید تیتر بزنید چاقو کشی!!!! این همون چیزی بود که طرفدارای حجازی میخواستن!!!! میخواستن نشون بدن هوادارای قلعه نوعی چاقو کشن؟؟؟؟ به جای شایعه درست کردن حداقل راست بنویسید؟؟؟؟؟؟!!!!!