اطلاع‌رسانی مرجع قضایی درباره حادثه مدرسه غرب تهران تا پایان هفته
 
 
تاریخ انتشار : شنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۹
کد مطلب: ۳۵۹۶۶۲
 
Share/Save/Bookmark
 
مدیرکل مدارس غیردولتی وزارت آموزش‌وپرورش گفت: مرجع قضایی تا پایان هفته درخصوص حادثه مدرسه غرب تهران اطلاع‌رسانی می‌کند.
به گزارش ندای انقلاب، مجید طهرانیان مدیرکل مدارس غیردولتی وزارت آموزش‌وپرورش درباره حادثه مدرسه غرب تهران اظهار کرد: این اتفاق ناخوشایند بود که براثر آن افکار عمومی تحریک شد و ابعاد آن را سیستم قضایی کشور باید اعلام کند.

وی افزود: اخباری را که از همکاران تهران گرفتم حکایت از این دارد که ماجرای رخ داده به این ابعاد که در فضای مجازی منتشر شده نیست؛ این مدرسه ۱۸ سال در حال فعالیت است و از نظر آموزشی خوشنام بوده است. همچنین دانش‌آموزان اخلاقی و شایسته در مدرسه درس می‌خوانند و همکاران صادقی داریم که سال‌ها در این مدرسه فعالیت می‌کنند.

مدیرکل مدارس غیردولتی وزارت آموزش‌وپرورش گفت:‌ مدرسه بیش از ۴۵۰ دانش‌آموز دارد و مدرسه‌ای که این تعداد دانش‌آموز داشته باشد جزو مدارس موفق است. دانش‌آموزان هم‌اکنون در فصل امتحانات هستند و اتفاقی که افتاده و شرایطی که در جامعه و فضای مجازی پیش آمده است شرایط نامطلوبی را برای دانش‌آموزان ایجاد می‌کند به‌گونه‌ای که انواع صحبت‌ها و حرف‌ها در ذهنیت، روح و روان بچه‌ها اثر می‌گذارد.

طهرانیان بیان کرد: از رسانه‌‌ها استدعا دارم خویشتنداری کنند و اجازه بدهند مسئولان قضایی کار خود را انجام دهند و در این هفته شرایط پرونده را اطلاع خواهند داد؛ همچنین آموزش‌وپرورش برای برخورد با مدرسه تصمیمات لازم را خواهد گرفت هم‌اکنون فضا خیلی سنگین است و اتفاقاتی که افتاده در این حد که در فضای مجازی منعکس شده نیست.

منبع : تسنیم

انتهای پیام/