در همایش طلوع حقیقت
آثار فرهنگی و هنری تولید شده در راستای تبلیع نامه‌ رهبری به جوانان غربی رونمایی شد
 
 
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۲۹
کد مطلب: ۳۵۹۴۷۳
 
Share/Save/Bookmark
 
آثار فرهنگی و هنری تولید شده در راستای نشر و تبلیع نامه‌های مقام معظم رهبری به جوانان غربی، در همایش طلوع حقیقت رونمایی شد.
به گزارش ندای انقلاب، در همایش طلوع حقیقت که امروز (یکشنبه ۱۲ آذر ) به مناسبت سالگرد صدور نامه مقام معظم رهبری به جوانان غربی در حوزه هنری با حضور حجت الاسلام والمسلمین محمدی گلپایگانی رئیس دفتر مقام معظم رهبری، حمیدرضا مقدم‌فر رئیس ستاد نشر و تبلیغ نامه مقام معظم رهبری، مصطفوی جانشین امور بین الملل دفتر مقام معظم رهبری، حجت الاسلام والمسلمین اختری و دکتر نیلی احمدآبادی رئیس دانشگاه تهران برگزار شده بود، از آثار فرهنگی و هنری تولید شده در راستای نشر و تبلیع نامه‌های رهبری به جوانان غربی، رونمایی شد.

با توجه به تاکید مقام معظم رهبری بر تولید کتاب از کتاب «استثناگرایی آمریکایی، اروپای مرکزی و دیگرسازی مسلمانان» نوشته حجت‌الاسلام والمسلیمن دکتر سیدرضا عاملی رونمایی شد. این کتاب سال گذشته نوشته شده است و امروز همزمان از ترجمه انگلیسی آن نیز رونمایی شد.

اثر دیگر کتاب «روزنه‌ای به آگاهی» نوشته روح‌الامین سعیدی و منتشر شده توسط موسسه نشر آثار انقلاب اسلامی بود که با حضور مدعوین این مراسم رونمایی شد.

منبع : تسنیم

انتهای پیام/