آیا وقت اعدام فتنه گران رسیده؟
 
 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۸۹ ساعت ۰۸:۴۱
کد مطلب: ۵۰۰۳
 
Share/Save/Bookmark
نظر
۶
 


سرویس سیاسی - ندای انقلاب/ آمریکا واسرائیل در برابر قیام مردم تونس ومصر وموجی که تمام کشور های اسلامی را در برگرفته است شوکه شده اند و مانند بوکسوری که از چپ وراست ضربات پیاپی حریف را در یافت می کند وعنقریب است که به زمین بیفتد ، دنبال راه گریزی می گردند تا از زیراین ضربات خودرا نجات داده وتمرکز خودرا بازیابند ، در این وانفسا ، بهترین گزینه اینست که توجه اذهان وافکار عمومی از این دوکشور منحرف شده وبه سوی یک جریان دیگر کشانده شود .
واتفاقا در همین نزدیکی ها مزدورانی که سال گذشته با دریافت پولهای غربی ها توانسته بودند تیترجریان خبری را در دنیا به اغتشاشگریها ،مزدوری وجنایات خود اختصاص دهند وسودای براندازی نظام وروی کار آوردن یک رژیم سکولار ومطیع استکبار را در سر می پرورانند وجود داشته واینها می توانند با اجیر کردن لعین ترین ترین افراد روزگار ( کمونیستها ، منافقین ، مجاهدین ومشارکتی ها ، نهضتی ها ، فواحش وسارقان حرفه ای ، قاچاقچیان ، معتادین وخانواده های معدومین وفراریان ودیگر مطرودین )این ماموریت را به نحو احسن انجام دهند.
کار ساده ای است ، کافی بود که فرد فاسدی را پیدا کنند تا نقش مقتول وخودکشی کننده را بازی کند ، اراذل را در دسته های کوچک در یک فضای بزرگ پخش کنند و سطلزباله را به آتش بکشند ، و از قبل ده ها مزدور را مامور کنند تا از این حرکتها وشلوغ کاریها فیلم وعکس بگیرند .
بقیه کار بعهده رسانه bbc و voa و سایر رسانه های صهیونیستی است که با هنرمندی از این حرکتهای ابلهانه یک اثر هنری بنان قیام تحویل مخاطب بدهند .
اما موسوی وکروبی چه کردند ؟
1- موسوی وکروبی پیام آمریکا واسرائیل در معرض محاصره را دریافت داشته ولبیک گفتند .
2- موسوی وکروبی با اطلاع از جذب مجدد یک مشت مزدور اجیر شده وآموزش دیده بیانیه صادر کردند .
3- موسوی وکروبی برای نجات اسرائیل و تحت الشعاع قرار دادن راهپیمایی 50 میلیونی 22 بهمن این روز را تحریم کردند .
4- موسوی وکروبی بدستور آمریکا واسرائیل وبرای فتنه گری روز 25 بهمن را روز اغتشاش گری نام نهادند .
5- موسوی وکروبی خطوط از قبل آماده ای را از طریق رسانه های استکباری به مزدوران خود اعلام کردند .
6- موسوی وکروبی فرد مزدوری را انتخاب وفرمان خودکشی ومشابه سازی برای خودسوزی مصر صادر نمودند .
7-  موسوی وکروبی با علم به برنامه ای که از قبل وبا هماهنگی با آمریکایی ها طراحی کرده بودند ، طرح فریب خودرا با درخواست مجوز قانونی برای راهپیمایی آغاز نموده وقصد داشته اند نظام را در غافلگیری قرار دهند .
8- موسوی وکروبی موفق شدند اخبار از قبل تهیه شده ای را در رسانه های استکباری روی آنتن ببرند ونظام را در آشوب مجسم نمایند .
9- موسوی وکروبی با این اقدام ابتر وبی ارزش که خودشان هم می دانستند با یک مشت مزدور قادر نخواهند بود به نظام آسیبی وارد نمایند ، برای خود زمان خریده ونبض تبلیغات کذب ودروغ را علیه نظام اسلامی در دست گرفتند.
10- موسوی وکروبی فضارا برای بازی بیانیه ها و اغتشاشگری های جدید به ظن خود باز کرده اند ، ومطمئنا با حمایت آمریکا ، اسرائیل وانگلیس سعی خواهند کرد جریان خبرسازی را از ایران آغاز وادامه دهند .
 

آیا این صحنه را به زودی خواهیم دید؟
 
واما سئوال ما :
• آیا بایستی به این مزدوران زمان داده شود تا فتنه گری بیشتری بکنند !
• آیا هنوز جای ابهامی از خیانت این سه نفر باقی مانده است !
• آیا یک کشور انقلابی اینقدر در حفاظت از کیان اسلام مماشات می کند !
• آیا مردم ایران ونظام مقدس جمهوری اسلامی بایستی همچنان آلت دست یک مشت جیره خوار باشند .
• آیا نظام دربرابر بدتر از اینها ودر کوران های عظیم حوادث به کسی باج داده است واز کسی ترسیده است !
• آیا وقت آن نرسیده که ریشه کژی وناراستی را با عمل انقلابی بسوزانیم و عوامل مستقیم دشمن در سرزمین مقدس جمهوری اسلامی را به سزای جنایت ، خیانت واقدام برای براندازی نظام اسلامی را نابود سازیم .


بسیجی
۱۳۸۹-۱۲-۱۱ ۱۲:۳۸:۳۶
بسم الله الرحمن الرحیمسلامسلام بر شهیدان.سلام بر امام شهیدان امام خمینی(ره)مابسیجی ها دیگه خسته شدیم من به نمایندگی برخی دوستان خواستار اعدام این 3فتنه گریمخواهشا این بار دیگه کوتاه نیایدما با ولایت زنده ایم تازنده ایم رزمنده ایماللهم عجل لولیک الفرج
 
س.ع.م
۱۳۸۹-۱۲-۰۲ ۰۸:۰۰:۲۵
دلم به درد می اومد وقتی این وحشیها، به هنگام گیر انداختن یکی دوتا از سربازهای نیوری انتظامی این طور وحشیانه به آنها حمله می کردند و با سنگ و مشت و چوب آنها را می زدند.واقعاً این نظام در درون خود مظلوم است. دلم برای مظلومیت رهبری که اماج اهانتهای ننگین این انسانهای پلید بود، خون است. اما برخلاف دوستان فکر می کنم محاکمه سران فتنه هنوز زمانش فرا نرسیده. الآن باید با استفاده از فیلمها و تصاویر بدست آمده از این اغتشاشات و فیلمهای خود این لجنها، اقدام به شناسایی و دستگیری عوامل صهیونیستها و منافقین کرد که پیاده نظام این گروه را تشکیل می دادند. الآن برای نیروهای اطلاعاتی ما بهترین فرصت است که تیمهای تخریب و ترور دشمنان را در داخل که سالها در کمینهایشان پنهان بودند دستگیر کرده و به سزای خیانت ننگینشان برسانند.بعد از آن، فرصت این دو ابله هم خواهد رسید و انشاءلله در نظام امام زمان، انتقام خونهای ریخته شده در این دو سال را از آنها می گیریم.فلعنا الله علی القوم الظالمین
 
بسیجی
۱۳۸۹-۱۲-۰۱ ۰۸:۳۲:۱۸
بکشیدشان، هرچه زودتر، دیگر توان شنیدن این همه توهین به رهبرم را ندارم.زنده باد اصل ولایت فقیه، خامنه خامنه جانم کف پایت.
 
alo
۱۳۸۹-۱۱-۳۰ ۰۴:۴۸:۲۴
vaghean khejalat nemikeshid az in khabar ?
 
ایران
۱۳۸۹-۱۱-۲۹ ۰۷:۵۶:۱۳
آخر کجای دنیا با امضا حکم اعدام می گیرند!!!!!!شما مسلمانید !!!!! خجالت بکشید !!! از خدا هم نمی ترسید !!! باشد روزی که دودمانت بر باد رود ما هم نباشیم فرزندامان و تاریخ هست و قیامتی خواهد آمد ننگ بر شما از این خواب غفلت بیدار شوید
 
هادی
۱۳۸۹-۱۱-۲۸ ۰۳:۲۵:۲۰
سلام علیکم:ممنون از شما دوست عزیز که اینقدر قشنگ مجسم کردین عکس این سه خیانت کار را ... چرا اینقدر کوتاه میاین چقدر باید شاهد شهید شدن جوانان باشیم به نظر من اینها رو نباید اعدام کرد اینها رو باید با شکنجه کشت و اینها رو بیارن تو خیابان تا همه مشاهده کنند که چقدر خیانت کار هستن....اللهم عجل لولیک الفرج