بزرگی عنوان کرد:
فرصت ۱۰روزه باشگاه استقلال به صداوسیما برای برخورد با علی ضیا/ «این آقا» یک بار مورد ترحم مظلومی قرار گرفت
 
 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۲۵
کد مطلب: ۳۵۷۷۵۵
 
Share/Save/Bookmark
 
معاون حقوقی باشگاه استقلال گفت: به صدا و سیما مهلت ۱۰روزه می‌دهیم تا با علی ضیا برخورد کند.
به گزارش ندای انقلاب، محسن بزرگی، درباره اظهارات علی ضیا در یک برنامه تلویزیونی اظهار داشت: این شخص که نام او را نمی‌برم، یک‌بار مورد ترحم و عفو پرویز مظلومی سرمربی وقت استقلال قرار گرفت تا درس عبرتی برای او شود. وقتی فردی با پول و امکانات نظام چهره می‌شود، نباید علایق شخصی‌اش را در رسانه‌ ملی مطرح کند. او باید تبدیل به نماینده رسانه شده و حرفی بزند که ملت از او راضی باشند.

وی افزود: پیش از این خبرنگاری در مورد شایعات بازی استقلال و صبای قم سؤال پرسید که پاسخ دادیم و گفتیم از این حرف‌ها زیاد می‌زنند و پوچ و توخالی است، اما اگر مقام رسمی و مرجع رسمی این حرف را تکرار کند، قطعاً بدانید برخورد خواهیم کرد. قرار نیست از فضای مجازی نطفه بیهوده و پوچ بسازند و بعد به رسانه ملی کشیده شود، آن هم مجری رسانه ملی که مشخص است علایق شخصی‌اش چیست و بخواهد نیشخندهای خاص خودش را بزند و سعی کند شایعه را واقعی جلوه بدهد، اینها ابتدا برای رسانه ملی ضرر دارد، به‌خاطر اینکه باعث ریزش مخاطب می‌شود.

معاون حقوقی باشگاه استقلال خاطرنشان کرد: اگر سَری به فضای مجازی بزنید، می‌بینید هواداران استقلال چقدر ناراحت هستند. رسانه ملی در تلاش است مخاطب جذب کرده و برنامه‌های متنوعی بسازد، اما وقتی چنین اتفاقی بیفتد، با ریزش مخاطب روبه‌رو می‌شود، بنابراین می‌طلبد که رسانه ملی با این فرد برخورد کند تا دیگران به خود اجازه ندهند علایق شخصی خود را مطرح کنند. کسی که تریبون ملی دستش است، نباید علایق شخصی خود را مطرح کند.

بزرگی عنوان کرد: این اتفاق افتاده و امیدواریم در فرصت ۱۰روزه‌ای که به صدا و سیما می‌دهیم، با این شخص برخورد کنند و نتیجه‌اش را به هواداران استقلال که بخش گسترده مخاطبان تلویزیون محسوب می‌شوند، اعلام کنند، در غیر این صورت برای دفاع از آرامشی که در استقلال وجود دارد و برای مبارزه با این شایعات توخالی که الآن این آقا سعی کرده آن را واقعی جلوه دهد، به مراجع قضایی شکایت و محکم پیگیری خواهیم کرد. امیدوارم صدا و سیما کار را به اینجا نکشاند و اقدام لازم را بکند. البته ما رابطه خوبی با صدا و سیما داریم، به‌خصوص دکتر احمد شهریاری که عضو پیشین هیئت مدیره استقلال بوده و اکنون معاون اداری و مالی این سازمان است.

منبع : تسنیم

انتهای پیام/