ارزیابی عملکرد ۱۳ فدراسیون در وزارت ورزش و جوانان/ ظرف دو هفته آینده گزارش نهایی آماده خواهد شد
 
 
تاریخ انتشار : شنبه ۷ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۴۴
کد مطلب: ۳۶۰۲۵۶
 
Share/Save/Bookmark
 
مدیرکل دفتر برنامه ریزی و نظارت وزارت ورزش و جوانان از ارزیابی عملکرد ۱۳ فدراسیون حاضر در بازی‌های آسیایی خبر داد.
به گزارش ندای انقلاب، علی رغبتی در گفت‌وگو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان با اشاره به ارزیابی عملکرد سیزده فدراسیون ورزشی حاضر در بازی‌های آسیایی گفت: نشست‌های تخصصی ما با روسای فدراسیون‌ها کاملا حمایتی و با هدف اصلاح روش‌ها و کمک به بهتر شدن وضعیت آنهاست.

مدیرکل دفتر برنامه ریزی و نظارت وزارت ورزش و جوانان افزود: در این جلسات همراه با بررسی نقاط ضعف فدراسیون در بازی‌های آسیایی به بررسی برنامه پیشنهادی آنها برای کسب سهمیه و مدال آوری در المپیک توکیو می پردازیم.

رغبتی گفت: نگاه وزارتخانه برای المپیک ۲۰۲۰ کاملا کیفی و معطوف به کسب سهمیه و شانس مدال آوری است و فدراسیون‌ها و رشته هایی که برنامه های بهتری داشته باشند از بودجه و حمایت بیشتری هم بهره مند خواهند شد

وی افزود: تاکنون فدراسیون های فوتبال، تیر وکمان، شنا ، بوکس، بدمینتون، قایقرانی، تنیس، سوارکاری، تیراندازی، دوچرخه سواری، اسکواش، کوهنوردی و سه گانه در کمیته ارزیابی حاضر شده‌اند.

رغبتی درباره نتیجه این کمیته و آثار آن بر روند کار فدراسیون ها در آینده گفت: پس از شنیدن و بررسی صحبت های روسای تمام فدراسیون ها ظرف دو هفته آینده ، گزارش نهایی برای ارائه به ستاد عالی بازی‌های آسیایی آماده خواهد شد و قطعا اختصاص بودجه و حمایت وزارت ورزش و جوانان از فدراسیون های موفق‌تر بیشتر خواهد بود.

منبع : تسنیم

انتهای پیام/